
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 5 mm |
| Width | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 32 |
| Resistance | 200 Ω |
| Height | 800 µm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.75 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Tin |
| Number of Elements | 2 |
| Bandwidth | 1.2 GHz |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Supply Voltage | 4.75 V |
| Number of Channels | 2 |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 80 dB |
| Voltage Gain | 31.5 dB |
| Number of Amplifiers | 2 |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Amplifier Type | VGA |
Stock: 124
Distributors
pcbx
Unit Price$7.85424
Ext.Price$7.85424
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.85424 | $7.85424 |
| 10 | $6.17687 | $61.76870 |
| 25 | $5.75710 | $143.92750 |
| 50 | $5.52097 | $276.04850 |
| 100 | $5.29458 | $529.45800 |
| 300 | $5.07727 | $1523.18100 |
| 500 | $4.86883 | $2434.41500 |
| 1000 | $4.79957 | $4799.57000 |
